Parkgondnok - Millenaris

Parkgondnok

Mivel foglalkoznak a parkgondnokok?

A Millenáris szabadtéri területeinek, kapcsolódó közterületeinek (járda, telekhatár és járda közötti részek) üzemeltetési, fenntartási és karbantartási munkáival.

Mi lesz a feladatod, ha csatlakozol a csapatunkhoz?

  • vigyázol a parkok területén elhelyezett eszközökre és tárgyakra,
  • kiüríted a parkokban és a kapcsolódó közterületeken található szemeteseket,
  • óvod a parkok tisztaságát, összegyűjtöd az eldobott tárgyakat, szemetet,
  • télen eltakarítod a havat, csúszásmentesíted a területet.

Mit várunk tőled?

  • minimum 8 általános iskolai végzettséget,
  • megbízhatóságot, pontosságot, felelősségteljes munkavégzést,
  • legyél nyitott, rugalmas, együttműködő csapatjátékos.

Előnyt jelent:

  • a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • környezettudatosság,
  • a természet szeretete.

Szükséges nyelvtudás: nem igényel nyelvtudást

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónap próbaidővel,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • cafetéria juttatás (próbaidő kitöltése után),
  • barátságos, motivált csapat,
  • könnyű megközelíthetőség,
  • igényes, szép környezet.

Közvetlen felettes: üzemeltetési osztályvezető

Munkavégzés helye: Budapest II. kerület, Kis Rókus utca 16-20.

Csatlakozz hozzánk!
Várjuk jelentkezésedet, küldd el önéletrajzodat a karrier@millenaris.hu címre.