Millenáris

clock

Parkjaink ma is várnak: 6:00-21:00-ig

KARRIER

Miért jó a Millenárison dolgozni?

A Millenáris szerepe a kerületben, a fővárosban és az országban is egyedülálló, közösség építő, kulturális, tudományos értékeket bemutató rendezvényei és kiállításai miatt. Munkavállalóként változatos és kihívást jelentő feladatok biztosítják a csapat egységét, melynek eredménye a professzionális munkavégzés, ami a Millenáris sikerének a kulcsa.

AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATAINK

Takarító
Munkaidő:
Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő:
2024-02-29

Szeretnél nálunk dolgozni, de jelenleg egyik hirdetésünk sem felel meg az elképzeléseidnek? Küldd el nekünk önéletrajzodat a [email protected] e-mail címre, kollégáink tájékoztatni fognak arról, hogy a közeljövőben nyílik-e számodra megfelelő lehetőség.

ÖNKÉNTES PROGRAM

A Millenáris Önkéntes Program egy hosszútávú, több céllal életre hívott kezdeményezés. A Program központi gondolata, hogy élő és aktív közösségeket építsünk. Három nagy területen keresztül tudjuk ezt elősegíteni:

EDUKÁCIÓ-PROGRAM

Ösztönözni kívánjuk a generációk közötti kölcsönös tudásmegosztást és tapasztalatcserét. Az idősebb önkéntesek számára a tudásátadás és egy pezsgő közösséghez kapcsolódás lehetőségét, a környékbeli fiataloknak a szabadidő tartalmas és értelmes töltését kínáljuk

RENDEZVÉNY-PROGRAM

A Millenáris egy izgalmas kulturális és tudományos műhely, ahol mindig történik valami. Önkéntesként kipróbálhatod magadat a rendezvények sokszínű világában, bepillanthatsz a kulisszák mögé és részesévé válhatsz annak a csodának, amivel látogatók ezreit varázsoljuk el

ZÖLD-PROGRAM

KIKET VÁRUNK ÖNKÉNTESKÉNT

A Programba elsősorban akkor jelentkezz, ha betöltötted a 16. életéved és Budapesten, vagy a vonzáskörzetében élsz. Nyitott, türelmes és segítőkész vagy. Közösségi emberként csapatban dolgozol, amelynek során empatikusan és emberközpontúan viselkedsz. Igényes vagy a munkádra és a feladataidért és a környezeted iránt felelősséget vállalsz.

HOGYAN KERÜLHETSZ BE A PROGRAMBA?

A Programot létszámtól függetlenül működtetjük, akár 1 főtől is. Online felületen regisztrálj, amellyel bekerülsz az adatbázisunkba. Ez még nem jelent hivatalos elköteleződést. A megadott elérhetőségeiden kapcsolatba lépünk Veled, hogy megismerjünk téged és érdeklődési köreidet.

Később konkrét aktivitásokkal, lehetőségekkel fogunk megkeresni. Tényleges munkavégzést megelőzően önkéntes szerződést kötünk Veled, amellyel a Millenáris hivatalos önkéntesévé válsz.

KARRIER A MILLENÁRISON

KIVÁLÓ
CSAPAT

Nálunk minden kollegának kiemelt szerepe van abban, hogy a rendezvény és program gépezet jól működjön. Összefogás, együttgondolkodás és egymás támogatása teszi csapatunkat jó hangulatúvá és a környezethez méltóan kiegyensúlyozottá.

FEJLŐDÉSI
LEHETŐSÉG

A Millenáris feladatainak jelentős része projekt alapon történik, így munkád során a fejlődési lehetőségek nemcsak vertikálisan valósulhatnak meg. Sokszínű, sokrétű feladatokba nyerhetsz betekintést profi szakemberektől.

CSODÁS MUNKAKÖRNYEZET

Jártál már nálunk? Gyere és nézz szét! Jó levegő, hatalmas, zöld terek, aranyhalak, kacsák és tündérrózsák Bel-Buda szívében. Ide jó bejönni dolgozni és napközben felfrissülni egy rövid sétával.

WORK-LIFE BALANCE

Ahogy látogatóink is betérnek megpihenni és izgalmas kalandokat gyűjtenek programjaink közben, úgy munkavállalóinknál is fontos, hogy a munka-magánélet egyensúlyát megteremtsük, ennek biztosítása, fejlesztése a mindennapi munkánk szerves része.

KIKKEL TALÁLKOZHATSZ

TOVÁBBI EGYÜTTMŰKÖDÉSI LEHETŐSÉGEK

NYÁRI GYAKORLAT

Folyamatosan bővítjük a gyakornoki programunkat, amelyben a rendezvényszervezést, turizmust, marketinget és kommunikációt érintő területek felsőoktatási hallgatóit várjuk. Ha nálunk szeretnéd a nyári szakmai gyakorlatod tölteni, küld el jelentkezésed a [email protected] címre.

DUÁLIS SZAKKÉPZÉS

A Millenáris a BKIK-nál nyilvántartásba vett duális képzőhely. Jelenleg 14 fő turisztikai technikus szakirányon tanuló diákot tudunk fogadni, kiemelt parterünk a BGSzC II. Rákóczi Ferenc Technikum. Ha duális képzés keretében szeretnél nálunk dolgozni, jelezd a [email protected] címen.

KÖZÖSSÉGI SZOLGÁLAT

A Millenáris megfelel az iskolai közösségi szolgálat (IKSZ) fogadóintézményi feltételeinek. Jelenleg 13 – főként az I., II., III., XII., XIII kerületi – iskolával van élő, közösségi szolgálatra vonatkozó együttműködési megállapodásunk. Ha az IKSZ-t nálunk szeretnéd teljesíteni, jelezd a [email protected] címen

Ma is nyitva vagyunk:
06:00-21:00

Címünk

1024 Budapest
Kis Rókus utca 16-20.

Nyitvatartás

Ügyfélszolgálat

Megszakítás